[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


To ogłoszenie jest nowe! Ogłoszenie dodane mniej, niż 30 dni temu.

Szczegóły

Profesjonalna wypożyczalnia urządzeń ekstrakcyjnych. Trudnimy się wynajmem sprzętów do prania mechanicznego. W biurze mamy sprzęty czyszczące marki Karcher. Oferowane sprzęty są dokładnie naprawiane.

Posiadamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. Razem z ekstraktorem otrzymujesz dwie końcówki: do czyszczenia narożników oraz do prania dywanów.

Istnieje szansa wynajmu na dobę lub na sobotę i niedzielę. Ekstraktor można wypożyczyć bez dodatkowych opłat w siedzibie wypożyczalni. Na terenie stolicy i podwarszawskich gmin np. w Pruszkowie czy Konstancinie przywozimy i odbieramy Karchera wprost do Klienta.

Dobrze jest prać narożniki nie mniej niż raz w roku. Dzięki okresowemu praniu można utrwalić atrakcyjny wygląd kanapy. W środku tapicerki gromadzi się duża liczba roztoczy. Dodatkowo zaświniona powierzchnia nie wygląda ładnie.

Wyspecjalizowane przedsiębiorstwa ze stolicy zazwyczaj proponują usuwanie brudu tapicerki metodą ekstrakcyjną. Skupia się na praniu materiału mieszaniną wody i proszku. To prosta i nad wyraz skuteczna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia plam.

Czy realne jest pozbycie się różnorodnych plam z materiału? Z reguły tak. Dobrze dopasowana metoda razem z profesjonalnym,specjalistycznym ekstraktorem oraz odpowiednimi proszkami chemicznymi umożliwia wyeliminować wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia, które źle wpływały na wygląd kanapy.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię