[Firma] PERŁA SERWIS - MYCIE KOSTKI, MYCIE ELEWACJI, MYCIE DACHÓW


Szczegóły

Perła Serwis świadczy usługi mycia wysokociśnieniowego. Doradzamy w zakresie działań, które należy podjąć aby odzyskać schludny wygląd Państwa posiadłości. Nie zawsze konieczny jest kosztowny remont, dzięki profesjonalnemu myciu możemy podarować Państwa rzeczom nowe życie.
Czyścimy kostkę brukową, betonową, granitową, płyty tarasowe, ogrodzenia, ceramikę, beton i inne. W większości przypadków korzystamy z myjek gorąco wodnych z regulacją ciśnienia i temperatury co pozwala na pełne dopasowanie parametrów czyszczenia do konkretnego przypadku. Myjemy przy użyciu maksymalnie 330 bar i 100 stopni Celsjusza. Zajmujemy się również impregnacją powierzchni podczas której używamy tylko najlepszych preparatów.
Myjemy także elewacje z popularnych tynków cienkowarstwowych, z kamienia, cegły, drewnianych, pcv ,blaszanych, z piaskowca i innych. Czyścimy fasady z zabrudzeń biologicznych, atmosferycznych i komunikacyjnych. Pracujemy starannie i bezpiecznie, posiadamy profesjonalne drabiny, uprawnienia do obsługi podnośników oraz uprawnienia i sprzęt alpinistyczny.
Warto również skorzystać z usługi mycia dachu. Kiedy Państwa dach zaczął porastać mchem, porostami i glonami to koniecznie należy go umyć i zatrzymać degradację dachówki. Zaniedbanie tego tematu doprowadzi po długim czasie do kosztownej wymiany całego poszycia.
Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych i firmy na terenie województwa dolnośląskiego.
Więcej szczegółów na stronie www.perlaserwis.pl
Facebook: facebook.com/perlaserwis/
Tel: 725 789 289
Nazwa (Usługa) PERŁA SERWIS - MYCIE KOSTKI, MYCIE ELEWACJI, MYCIE DACHÓW
Ogłoszenie prywatne
Dodano 22.07.2021
Miasto Wrocław
Województwo Dolnośląskie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię