[Firma] Schody z drewna do domu na wymiar

  • By Drewdom
  • Kategoria Budowlanka
  • Lokalizacja Biłgoraj

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Mamy dla Państwa wygodne schody drewniane na wymiar. Jeżeli poszukujesz gustowne, dokładnie wykonane schody do wnętrza domu to lepiej nie mogłeś trafić. Firma Drewdom produkuje schody drewniane już od od prawie 4 dekad – usytuowana pomiędzy ogromnymi połaciami lasów z szerokim dostępem do wysokiej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z wielkim doświadczeniem i praktyką. O schodach wiedzą wszystko! Długoletnie doświadczenie ma przełożenie na sposób wykonania, trwałość drewna, szybkość montażu a także doskonały kontakt z klientem.
Fima Drewdom montuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to województwo lubelskie, podkarpackie i mazowieckie.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak często wybierane? Drewno jest naturalnym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i doskonale komponuje się z zielenią, szklanymi elementami, ceglaną ścianą, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest wytrzymałe i pięknie wygląda, nawet po długim czasie. Doskonale wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy, jak również wejście na stronę internetową, gdzie jest zaprezentowana galeria schodów Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna do domu na wymiar
Ogłoszenieprywatne
Dodano23.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię